Ankara Casper Yetkili Servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör sorunları başta adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Bu tür sorunlar şarj kablosunun sürekli sokulup çıkarılmasından ötürü olduğu gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin gerçek girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün fazla voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik kablolarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik kabloları manyetik bir alan yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu laptopunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu sıradan bir bant ile bantladıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak cihazınızı bataryayı çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine takabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ankara Casper Yetkili Servis”

Leave a Reply

Gravatar